Wycieczka na wakacjach

Opinię może napisać tylko osoba, która zarezerwowała pobyt na Booking.com i zrealizowała pobyt. Dzięki temu mamy pewność, że opinie pochodzą od prawdziwych gości takich jak Ty. Jeśli wyświetla się wiele opinii, najnowsze będą widoczne u góry z zastrzeżeniem kilku innych czynników (język, w którym opinia jest napisana, tylko ocena lub ocena z komentarzem itp.). Jeśli chcesz, możesz je sortować i/lub filtrować (meleksem po Łebie). Skorzystaj z doskonałej ceny w obiekcie Apartamenty Las Sosnowy Łukęcin – ocenionym na 9,7 przez Gości, którzy niedawno się tam zatrzymaliPodaj daty, aby rozpocząć. Ocena dodana przez Gości po powrocie z obiektu Apartamenty Las Sosnowy Łukęcin.

Możliwa jest rezerwacja dla grup w celu organizacji transportu. Niezależne wejście stanowi szeroki zadaszony taras, gdzie również można spożywać posiłki, a w letnie wieczory usiąść z lampką dobrego wina. Na terenie ośrodka znajduje się parking (dwa miejsca parkingowe dla każdego apartamentu). Cudowne miejsce, przestronne apartamenty bardzo dobrze wyposażone ???? Plac zabaw super, dzieci bawiły się bez końca.

Szczególnie polecamy ją dla miłośników spokojnego wypoczynku wśród sosnowego lasu i pięknej piaszczystej plaży. Ten cudowny klimat utwierdza nas w przekonaniu, że tutaj znajdziemy spokój i oazę, zapominając o problemach dnia codziennego. To wspaniałe miejsce dla osób poszukujących spokoju oraz komfortowego wypoczynku.

Zapraszamy do Apartamentów Willa Alicja położonych w Parku Nadmorskim, zaledwie ok. 10 min. spacerkiem od plaży. Warto również wybrać się do oddalonego o ok. 5 km Lubiatowa. Jest tu i stadnina koni, i plaża, i biała wydma, która jest drugą co do wielkości wydmą w Polsce. Swój kolor i nazwę zawdzięcza drobnemu piaskowi kwarcowemu, który ją tworzy. Szczególne wrażenie budzi pod wieczór, kiedy miejsce to skrzy się w promieniach zachodzącego słońca. Na co dzień w Słajszewie żyje ok. 120 mieszkańców.

Nie każdy będzie leniuchował na plaży, wakacje to szansa na szybki zarobek. Przejrzeliśmy propozycje sezonowej pracy i odpowiadamy, kto jest najpilniej poszukiwany przez pracodawców. W jakich branżach najłatwiej znaleźć zatrudnienie? Władysławowo TOP restauracji Gdzie warto zjeść we Władysławowie? Zapoznaj się z naszym subiektywnym przewodnikiem po najsmaczniejszych miejscach.

Dodatkowym atutem Willi Beata jest jej kameralność, posiadamy jedynie 28 miejsc noclegowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości, w 2012 r. Uruchomiliśmy ogólnodostępną, w pełni wyposażoną kuchnię. Nasz domek znajduje się niespełna 500 mod morza, 300 m od latarni morskiej oraz 400 m od centrum miasta. Niezwykle cichej i spokojnej miejscowości położonej nad otwartym morzem z czystą ,szeroką ,piaszczystą plażą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *