Przejdź do treści

Uniwersalna kominiarka sportowa

Dzięki temu szwy nie skręcają się, a kominiarka nie ogranicza naszego pola widzenia oraz nie krępuje ruchów. Płaskie szwy sprawiają również, że kominiarka nie uwiera nas i nie uciska, co przy wielogodzinnym noszeniu jej mogłoby być bardzo kłopotliwe. W wielu modelach stosuje się również wiatroszczelne membrany lub materiały. Przykładem takiego materiału jest między innymi softshell. Jego konstrukcja skutecznie stawia czoła wiatrowi, który jak wiemy ma moc szybkiego wychładzania. W czasie największych mrozów wybierane są zimowe, termoaktywne kominiarki.

Idealne zarówno dla osób, które zajmują się sportem hobbystycznie, jak i dla zaawansowanych uczestników. Doskonale dopasowują się do głowy – posiadają specjalną formę, by zabezpieczyć przed przewianiem podbródek i szyję, która również jest bardzo narażona na czynniki pogodowe. Niezwykle wygodne i przyjemne w dotyku, nie będą więc przeszkadzać podczas aktywności fizycznej. W dodatku specjalnie wkomponowane jony srebra czynią je antybakteryjnymi – przez co niwelują przykry zapach. Rowerowymi zyskasz pewność, że będziesz mógł być aktywny bez względu na porę roku.

Nieco inne czapki damskie z pomponem termoaktywne będą odpowiednie na wędrówki górskim szlakiem, a nieco inne sprawdzą się podczas jazdy na nartach. Niezależnie od tego, co ostatecznie wybierzemy, przy wyborze powinniśmy kierować się odpowiednim poziomem termoizolacji. Aby czas spędzony na świeżym powietrzu nie skończył się przeziębieniem, warto zadbać o ochronę głowy. Dotyczy to szczególnie maluchów, które, pochłonięte zabawą, nie myślą o tak prozaicznych sprawach.

Idealnie dopasowują się do głowy, nie drapią i nie uwierają, dzięki czemu można bez przeszkód cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu niezależnie od pory roku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty nakryć głowy damskich, męskich i dziecięcych, tekstyliów do domu oraz tkanin. Każdy klient robiący zakupy w sklepie ma prawo do zwrotu kominiarek do kasku do 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Najważniejsze, aby zwracane kominiarki do kasku były w nienaruszonym stanie. Wystarczy złożenie wniosku i doręczenie go wraz z kominiarkami do kasku do naszego sklepu.

Dziś, kiedy niemal każdy ma coraz mniej czasu, a coraz więcej spraw załatwia się w sieci, skuteczne działanie sklepu internetowego to podstawa. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i robimy wszystko, aby spełnić Twoje oczekiwania. Produkty dostępne w naszym sklepie można łatwo i wygodnie przejrzeć na stronie internetowej, po czym zrobić zakupy bez wychodzenia z domu. Zamówione produkty są szybko i sprawnie kompletowane, a następnie wysyłane. Zima to jedna z najbardziej lubianych przez dzieci pór roku.

Dzięki temu sprawia ona wrażenie chłodu, aby zapewnić komfort jazdy w gorące dni. Kominiarki motocyklowe stworzone z myślą, aby zachować odpowiednią higienę w kasku motocyklowym. Uniwersalna kominiarka sportowa wykonana z elastycznego i lekko ocieplonego materiału. Bardzo przydatna w niekorzystnych warunkach pogodowych chroni twarz i szyje przed zimnem i wiatrem. Kominiarka Brubeck Balaclava bardzo dobrze dopasowana do głowy, wykonana z dwuwarstwowej dzianiny w technologii bezszwowej. Specjalny fason doskonale zabezpiecza głowę, podbródek oraz szyje przed wiatrem i zimnem.