Poznaj zespół Team

Zespół Kaizen Marketing Poznajmy się

Dobrze, że jesteś! Cieszymy się, że do nas trafiłeś. Poznajmy się trochę lepiej.

Współzałożyciel Maja Drexler

Już jako dziewiętnastolatka trafiłam do mediów, gdzie systematycznie uczyłam się warsztatu od najlepszych dziennikarzy stacji TVN, TVP, Polsat. Jestem pasjonatką marketingu, montażu filmów i komunikacji-dlatego od 2013 roku wraz z moim przyjacielem Leszkiem Kabłakiem rozwijam firmę Kaizen Media. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, żoną i miłośniczką książek i filmów kryminalnych i filozofii kaizen w każdym z aspektów życia. Swoje pasje biznesowe spełniam dodatkowo pełniąc funkcję Dyrektora ds. Rozwoju w BNI Polska.

Maja Drexler
Adrian Andrzejczyk Performance Marketing

WspółzałożycielAdrian andrzejczyk

Na przełomie 2009 – 2013 prawdopodobnie byłem w tym samym punkcie co Ty. Jako właściciel e-commerce szukałem agencji marketingu internetowego próbując odnaleźć się w gąszczu firm i ofert. Podejmowałem różne decyzje. Niektóre były dla mnie bardzo kosztowne. Z czasem coraz częściej trafiałem na odpowiednich partnerów biznesowych z którymi z sukcesem dowoziłem wyniki. Pracowałem też po stronie agencji marketingu online gdzie zrealizowałem wiele projektów, które zakończyły się wielkim sukcesem. Nazywam się Adrian Andrzejczyk i od 2009 roku nieprzerwanie zajmuję się marketingiem internetowym. Moją specjalnością jest performance marketing, analiza danych i budowanie strategii. Jestem odpowiedzialny za to aby Twoje przedsięwzięcie zakończyło się sukcesem finansowym. Pracowałem zarówno jako e-commerce manager jak i po stronie agencji. Moje kampanie były wyróżniane przez Google na międzynarodowych konkursach. Prywatnie interesuję się kolarstwem i biegami długodystansowymi. 

WspółzałożycielLeszek Kabłak

Krakus z krwi i kości, obieżyświat z zamiłowania.

Nauki pobierał w Libii, Francji, Włoszech i rzecz jasna w Krakowie. Niedoszły piłkarz, gitarzysta i doktor nauk politycznych.

Od ponad 20 lat w branży medialnej. Były dziennikarz największych polskich mediów (RMF FM, TVP, TV Puls, Polsat, TVN24, PAP, Interia)

Obecnie korespondent globalnej telewizji informacyjnej Euronews i współwłaściciel domu produkcyjnego Kaizen Media.

Prywatnie mąż i tata dwóch córek. Miłośnik sportu, kuchni świata i muzyki gitarowej.

Leszek Kabłak
Michał Krzak

New Business ManagerMichał Krzak

W Kaizen Marketing odpowiada za słowo…

Michał Krzak, rocznik ‘84. Z wykształcenia muzyk i ekonomista.

Od ponad siedemnastu lat związany zawodowo z dziennikarstwem i public relations. Jako Key Account obsługiwał takie marki jak: Alior Bank, Bank Zachodni WBK, Kredyt Bank, ING Bank Śląski, TUiR Warta, HDI, Eurobank, Credit Agricole. Jest odpowiedzialny za PR w międzynarodowych firmach z branży high-tech.

W Kaizen Marketing odpowiada za słowo: tworzenie scenariuszy filmowych i treści kanałów social mediowych oraz produkcję filmów. 

Deweloper Daniel Częstki

Najwyższe standardy i czysty kod!

Daniel Częstki fotografia

Jestem firmą specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania internetowego – lepiej, szybciej, dokładniej.
Zakres prac jakich się podejmuję to strony internetowe, złożone aplikacje bazodanowe, portale internetowe,
sklepy czy utrzymanie i modyfikacja oprogramowania.
Mam ponad 15 letnie doświadczeniem i udział w ponad 50 zrealizowanych projektach.
Prace realizowane są z zachowaniem najnowocześniejszych standardów i dbałości o jakość kodu – profesjonalnie i uczciwie.

UX/UI DesignerElżbieta Krutysza

Dobrze czuje się w architekturze i to lubi.

Elżbieta Krutysza Ela fotografia

Jestem UX Designerem i wykładowcą akademickim z ponad 15-letnim doświadczeniem w projektowaniu interfejsów użytkownika. Pracowałam dla największych polskich i światowych marek m.in.: Interia.pl, Onet.pl, TVN / tvn24, Statoil / CIRKLE K. Od ponad 3 lat prowadzę autorskie szkolenia i warsztaty projektowe User Experience Design.

Prowadzę także wykłady i ćwiczenia z zakresu UX w krakowskiej Szkole Grafiki Komputerowej i na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wyszkoliłam ponad 500 osób, z pasją dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Prowadziłam szkolenia firmowe dla m.in. Electrolux, HOLDING1 S.A., X-Kom, balsamstudio, Allegro.

na przestrzeni wielu lat w mediach Łącznie zrealizowaliśmy

Historia Kaizen Marketing przedstawiona w liczbach:

0
MLN ZŁ budżetu reklamowego
0
Projektów
0
Zadowolonych klientów
0
Godzin filmu rocznie

jak pracujemy Kultura organizacyjna

Zależy nam na optymalnym zarządzaniu organizacją i dlatego fundamentem naszej struktury jest holakracja. W opinii niektórych to firma bez szefów jednak naszym zdaniem to duże niedomówienie. Budujemy w pełni partnerskie relacje z każdym współpracownikiem. Podchodzimy do naszych zadań oraz pracy w pełni zaangażowani dbając o wspólny interes spółki jak o swój własny. Nikt z nas nie ma nad sobą szefa w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. Wszyscy natomiast odpowiadamy przed resztą za jakość i efektywność swojej pracy. Ostatecznym wyznacznikiem skuteczności jest zadowolony klient. I to na jego rekomendacji najbardziej nam zależy. Rekomendacje i zadowolenie klientów jest naszym nadrzędnym celem.

Chcesz dołączyć? Aplikuj

Każdy z pracowników czy partnerów biznesowych jest ekspertem w swojej branży. Takich ludzi szukamy. Jeśli jesteś starszym specjalistą/ekspertem z zakresu SEO, SEM, Marketingu online, jeśli masz doświadczenie w zarządzaniu projektami e-commerce. 

Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe, pracę zdalną, elastyczny wymiar pracy, liczne szkolenia. 

Back to Top
Back to Top
Close Zoom
Context Menu jest wyłączone na tej stronie. Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami