Przejdź do treści

Rejsy szybką motorówką

Na miejscu grill, ognisko, atrakcje dla dzieci i ogromna przestrzeń rekreacyjna. Nowo powstały domek został wykonany z dbałością o wszystkie szczegóły. Dlatego zapraszamy serdecznie do wypoczynku i spędzenia niezapomnianych chwil w nowym komfortowym domku drewnianym zbudowanym z ekologicznych materiałów.

Kwatery prywatne – pokoje gościnne w Łebie- czynne całorocznie. Kwatery prywatne – pokoje gościnne w Krynicy Morskiej- czynne sezonowo. Kwatery prywatne – pokoje gościnne w Darłowie- czynne całorocznie. Kwatery prywatne – pokoje gościnne w Dębkach- czynne całorocznie. Do wszystkich miejsc dojedziesz dzięki melex łeba – eco busy!

Do plaży tylko a hundred and fifty metrów, do centrum ok. 300 metrów. Obiekt znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Na terenie posesji znajduje się miejsce do grillowania . Mieszkanie znajduje sie w miejscu o najbardziej atrakcyjnym polozeniu w Miedzyzdrojach.

Zapraszamy na smażone ryby, dania kuchni polskiej, mega pizzę, sałatki oraz Döner kebab. Znajdujemy się w centrum Karwi na ulicy Wojska Polskiego. Dodaj aplikację atrakcje.pl do ekranu głównego. Użyj przycisku i dodaj do ekranu początkowego. Jeśli posiadasz konto, Zaloguj się jest to niezbędne przed wysłaniem wiadomości. Ten bilet jest chwilowo zarezerwowany przez innego użytkownika.

W domu gościnnym oferujemy ogólnodostępną świetlice i stołówkę. Mamy dziesięć pokoi z czego osiem pokoi posiada balkon. W stołówce w lipcu i sierpniu zapraszamy Państwa mieszkających w domu gościnnym na śniadania. Oferujemy Państwu pokoje 2 osobowe, pokój 4-osobowy z zapleczem kuchennym oraz apartamenty o bardzo wysokim standardzie z możliwością noclegu dla 6-ciu osób.

Rejsy szybką motorówką – Władysławowo W porcie we Władysławowie mamy okazje przepłynąć się jedną z najszybszych łodzi w Polsce o mocy 900KM i rozwijającą prędkość 120km/h. Jest to idealna alternatywa dla osób pragnących oderwać się na second od codzienności i poczuć wspaniałą morską bryzę. Plaże strzeżone czynne są do 15 września. Jednak jeśli wybierasz się do Władysławowa we wrześniu, mniejsze natężenie turystów, szczególnie na plażach możesz traktować tylko na plus. Niestety, w szczycie sezonu na pewno przysporzy to wielu problemów. Polecamy piesze bądź rowerowe wycieczki do centrum miasta.