Przejdź do treści

Polskie Wybrzeże w wakcje

Obiekty współpracujące z Booking.com nie powinny publikować opinii w imieniu gości ani przekupywać gości w zamian za wystawienie dobrej opinii. Nie będziemy też tolerować prób obniżenia ocen obiektów konkurencyjnych poprzez wystawianie im negatywnych opinii. Treści powinny dotyczyć pobytu w obiekcie noclegowym. Najcenniejsze opinie to takie, które są szczegółowe i pomagają innym w podjęciu słusznej decyzji. Możesz ocenić Obiekt przez siebie zarezerwowany na naszej Platformie, jeśli pobyt tam został zrealizowany lub jeśli przyjechałeś do obiektu, ale mimo wszystko w nim się nie zatrzymałeś. Skorzystaj z meleksów w Łebie!

Najbliższe zejście na plażę znajduje się przy przystani rybackiej w otoczeniu charakterystycznych dla Rewala rybackich kutrów, a także restauracji i innych lokali gastronomicznych. Na plaży można codziennie kupić świeże lub wędzone ryby od rybaków. Zejście jest płaskie, co ułatwia dostanie się na plażę rodzinom z dziećmi, a także tym plażowiczom, którzy są entuzjastami sprzętu plażowego.

Wczasowicze mogą tutaj spotkać sympatyczną, sprzyjającą wypoczynkowi atmosferę, a także niewygórowane ceny pokoi. Dom Wypoczynkowy „Kormoran” położony w Ostrowie, w spokojnej nadmorskiej miejscowości między Karwią, a Jastrzębią Górą. Pokoje wyposażone są w sprzęt plażowy (parawan, leżak, koc), lodówkę i sprzęt RTV.

Każdy pokój posiada łazienkę, lodówkę, czajnik, sztućce, szklanki, talerzyki, parawan. W ofercie dla naszych gości posiadamy nowe, przestronne i komfortowe domy z bala syberyjskiego/apartamenty, które są w pełni wyposażone! Ponadto na parterze znajduje się wyposażona łazienka. Każdy domek posiada duży taras z wypoczynkiem oraz dostęp do internetu. Nasi goście mogą również swobodnie korzystać ze słonecznego ogrodu, w którym jest miejsce do grillowania, jest zadaszona altana oraz rozstawione meble ogrodowe. Ogród jest zadbany, posiada wiele ozdobnych kwiatów i krzewów, które dodają uroku i umilają wypoczynek na świeżym powietrzu.

Victoria to idealne miejsce dla osób, które chcą indywidualnie planować i organizować swój wypoczynek. Obiekt został tak urządzony, aby stworzyć Państwu z jednej strony namiastkę domu, z drugiej miejsce wolne od obowiązków i codziennej rutyny. Dbamy o to by u nas wszystko było „pod ręką”, tak byście mogli koncentrować się wyłącznie na swoich planach urlopowych.

Doceniło to już wiele gości, którzy wracają do nas, bo tu czują się dobrze i bezpiecznie, bo tu jest czysto, funkcjonalnie i w rozsądnej cenie. Na terenie posesji znajduje się ogródek oraz miejsce do grillowania. W pokojach na wyposażeniu jest telewizor, czajnik oraz naczynia kuchenne.

Saun, bawialnia dla dzieci, recepcja, plac zabaw, sala fitnes, melex dla gości.Apartament… Oferujemy na sprzedaż apartament o powierzchni 41m2 położony w centrum wisełki. Do dyspozycji właścicieli jest ogrodzony kompleks z basenem, sauną, pralnią oraz plac.