Przejdź do treści

Nakrycia głowy

Oferowane przez nas kominiarki, chusty i kominy na twarz nie tylko ochronią przed chłodem i wiatrem, ale też doskonale się prezentują patrz artykuł na blogu. Do ich produkcji użyto ciepłych, elastycznych i oddychających materiałów jak bawełna czy poliester. Są to produkty polskich marek jak na przykład Pit Bull West Coast, Madman i więcej. Niektóre modele posiadają nadruki patriotyczne naniesione metodą sitodruku, co zapewnia nie tylko spektakularny, ale i wyjątkowo trwały efekt.

W naszym sklepie zapłacisz poprzez płatności elektroniczne tpay. Aby wyrazić zgodę na jego użycie, naciśnij przycisk Akceptuj. Ciepła czapka zimowa termoaktywna z jonami srebra i wydłużonym kołnierzem.

Szczególną uwagę musimy zwrócić na głowę, bo to właśnie przez jej powierzchnię z naszego organizmu ucieka aż 70% ciepłoty ciała. Dobranie odpowiedniej izolacji głowy, jest najprostszym sposobem na utrzymanie odpowiedniego poziomu ciepła w chłodne dni. Dlatego oprócz zimowej czapki, warto zaopatrzyć się w dodatkową warstwę termiczną, którą stanowi kominiarka termoaktywna. Najwięcej ciepła „ucieka” przez głowę, dlatego w zimie czapka to konieczność.

Materiał neoprenowy zapewnia dobre i wygodne dopasowanie. Dzięki temu kominiarka jest idealna do uprawiania wszelkiego rodzaju sportów.Kominiarka termoaktywnaz wełny merino, która doskonale dopasowuje się do kształtu twarzy, szyi i głowy. Nadaje się do różnych aktywności fizycznych czy pod kaskiem podczas jazdy na motorze.

Dzięki temu, nie jesteś narażona na przegrzanie czy wychłodzenie skóry głowy. Od teraz, bez problemu dopasujesz kominiarkę do swoich potrzeb i ulubionej aktywności. Dzięki tej technologii, wilgoć, wytworzona w trakcie aktywności, sprawnie odprowadzona jest od skóry. Skóra pozostaje sucha, nawet w trakcie intensywnego wysiłku.

Praktycznie każda naszakominiarka dziecięcajest szyta w Polsce. Dzięki temu dodatkowo można mieć pewność, że jakość produktu jest bardzo wysoka, a także mamy możliwość kontrolowania go jeszcze na etapie produkcji. W ten sposób doskonale wie się, że produkt jest dokładnie sprawdzony i dopasowany tak, aby całkowicie spełniać swoją rolę i cieszyć.

W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej. YC27 Stormcap Eye to kominiarka, dzięki której zapomnisz o mrozie i przegrzanej głowie. Dakine Ninja Balacalva jest wykonana z wysokiej jakości Quick Dry Polyester. YC28 to kominiarka, dzięki której zapomnisz o mrozie i przegrzanej głowie.