GOOGLE AI – #SearchOn

GOOGLE AI – #SearchOn to jeszcze trafniejsze odpowiedzi na pytania stawiane wyszukiwarce. Google z łatwością rozpoznaje nasze intencje nawet w przypadku błędów, pominięcia niektórych fraz czy użycia zbyt długich zapytań.

Sztuczna inteligencja Google AI rozpoznaje nasze intencje nawet jeśli o nie wprost nie pytamy. Przykładowo, dla wyniku sprzęt do ćwiczeń w domu możemy otrzymać wyniki nawiązujące do zagospodarowania wolnej przestrzeni, sprzęt klasy premium czy otrzymać znacznie szerszy zakres treści. Ponadto Google AI wyświetla nam wyniki wyszukiwania tzw. odpowiedzi bezpośrednio na swojej stronie. Użytkownik od razu otrzymuje odpowiedź bez potrzeby klikania w jakikolwiek wynik (pogoda, kursy, kalkulator czy definicje). Przykładem mogą być również wyniki dla COVID wraz ze statystykami obejmującymi cały świat. Odbiorca może z łatwością otrzymać interesujące go informacje w tak dynamicznym świecie.

Nie wiem czy wiesz, ale Google rozpoznaje kluczowe momenty w filmach. Przeglądając podgląd filmów już w samych SERP’ach otrzymasz informacje o kluczowych highlights’ach. Możesz więc nawigować po treściach wideo jak po ulubionej książce.

Video search result baseball highlights - Google AI

Google Journalist Studio to nowy projekt Google stworzony z myślą o dziennikarzach. To olbrzymie zbiory danych indeksowe w celu jeszcze lepszego researchu dokumentów prasowych potrzebnych w codziennej pracy dziennikarzy.

Wyszukuj i zamawiaj to co widzisz. Wyszukiwarka Google umożliwia szukanie obrazem. W kilka chwil możesz znaleźć interesujące rzeczy posługując się aparatem. Sztuczna inteligencja rozpoznaje tekst, produkty, odzież i wiele innych szczegółów. Sprawdź i przekonaj się co jeszcze potrafi wyszukiwarka.

Google AI - Lens Shopping

Back to Top
Back to Top
Close Zoom
Context Menu jest wyłączone na tej stronie. Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami